The Story
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 13cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light marks to the item. |
| SKU | 280040 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 13cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | Light marks to the item. |
| SKU | 280040 |






















