The Story
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Gilet |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Cream |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Light marks to the item. |
| SKU | 312834 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Gilet |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Cream |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Light marks to the item. |
| SKU | 312834 |






















