Original: $253.65
-70%$253.65
$76.09The Story
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 323057 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 323057 |






















