✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$76.09
Original: $253.65
-70%Women's Liane Gilet Navy Size 2 / UK 12—
$253.65
$76.09The Story
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 332481 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 332481 |






















