The Story
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 40.5cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Small pin hole on front of item as pictured. |
| SKU | 308393 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 40.5cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Small pin hole on front of item as pictured. |
| SKU | 308393 |






















