Original: $473.92
-70%$473.92
$142.18The Story
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Item has faint watermarks |
| SKU | 329543 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Item has faint watermarks |
| SKU | 329543 |






















