✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$134.17
Original: $447.22
-70%Men's Tib Gilet Navy Size 4 / XL—
$447.22
$134.17The Story
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 335134 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 335134 |






















