
The Story
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Gilet |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Red |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 339433 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Gilet |
| Size | IT 44 / XS |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Red |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 339433 |





















