The Story
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 325820 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 325820 |






















