
The Story
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | OverShirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Light mark on the back of the item. |
| SKU | 292201 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | OverShirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Light mark on the back of the item. |
| SKU | 292201 |





















