
The Story
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W32 / IT 48 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 9cm |
| SKU | 283083 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W32 / IT 48 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Waist | 35cm |
| Inner Leg | 9cm |
| SKU | 283083 |





















