
Original: $26.70
-70%$26.70
$8.01The Story
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 43.5cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 283771 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 43.5cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 283771 |





















