
Original: $40.05
-70%$40.05
$12.01The Story
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Comments | Light mark to the bottom of the right leg. |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 71.5cm |
| SKU | 292586 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Comments | Light mark to the bottom of the right leg. |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 71.5cm |
| SKU | 292586 |





















