Original: $40.05
-70%$40.05
$12.01The Story
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Comments | Two of the buttons have broken in half but are still working normally. |
| Length | 75cm |
| Pit To Pit | 52.5cm |
| Shoulder To Shoulder | 43cm |
| SKU | 292599 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Comments | Two of the buttons have broken in half but are still working normally. |
| Length | 75cm |
| Pit To Pit | 52.5cm |
| Shoulder To Shoulder | 43cm |
| SKU | 292599 |






















