
The Story
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Colour | Pink |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 15cm |
| SKU | 283842 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Colour | Pink |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 15cm |
| SKU | 283842 |





















