
Original: $26.70
-70%$26.70
$8.01The Story
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 67cm |
| Comments | The item is brand new with tags however there are marks to the waist band and back of the right leg. |
| SKU | 283806 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 67cm |
| Comments | The item is brand new with tags however there are marks to the waist band and back of the right leg. |
| SKU | 283806 |





















