✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$12.01
Original: $40.05
-70%Men's Plaque Logo Trousers White Size IT 48 / UK 32—
$40.05
$12.01The Story
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Comments | Light mark to the back of the left leg. |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 68.5cm |
| SKU | 292587 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Comments | Light mark to the back of the left leg. |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 68.5cm |
| SKU | 292587 |





















