The Story
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jeans |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Green |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 88cm |
| SKU | 283079 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jeans |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Green |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 88cm |
| SKU | 283079 |






















