The Story
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 331996 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 331996 |
























