✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$373.80
Men's Freestyle Gilet Navy Size XS—
$373.80
The Story
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 333964 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 333964 |
























