Original: $153.52
-70%$153.52
$46.06The Story
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 38cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 323481 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 38cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 323481 |
























