
The Story
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | IT 44 / UK XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 13cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 322118 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | IT 44 / UK XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 13cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 322118 |























